Home

Dr. Fisher Farma B.V. is in 1992 opgericht. In 1999 wordt het bedrijf onderdeel van het beursgenoteerde Fornix BioSciences. Sinds oktober 2007 is Fisher Farma een dochteronderneming van de coöperatieve Mosadex u.a. Alle bedrijfsactiviteiten van Fisher Farma zijn op een tweetal locaties in Lelystad geconcentreerd. Een 120-tal medewerkers dragen zorg voor alle dagelijkse werkzaamheden. 

Fisher Farma was het eerste bedrijf in Nederland dat koelproducten zoals insulines en groeihormonen als Eurospecialité registreerde en heeft hierin nog altijd een zeer goede positie. Het assortiment bestaat op dit moment uit circa 2.500 verschillende geneesmiddelen, medische hulpmiddelen en voedingsmiddelen. Factoren die van belang zijn voor het succes van het bedrijf zijn onder andere het leveren van maatwerk voor de individuele klant en een “up-to-date” voorraadbeheersysteem. Bovengenoemde factoren in combinatie met een professioneel inkoop- en verkoopapparaat, zorgen voor een goede leveringsbetrouwbaarheid van de producten van Fisher Farma.

Bestellingen kunnen telefonisch (088-103 89 00), via het apotheek bestelsysteem of via de fax (088-103 89 01) worden geplaatst. Voor 16.00 uur besteld, betekent de volgende dag voor 13.00 uur geleverd.
Koelproducten worden geconditioneerd vervoerd.

Management

Patrick Sturkenboom
General Manager
088-103 89 12
patrick.sturkenboom@fisherfarma.com

Maarten Kamphuis
Business Development Manager
088 - 103 89 27
maarten.kamphuis@fisherfarma.com

Jacqueline Vallenduuk
Hoofd Productie & Logistiek
Verantwoordelijk voor de goederenstroom binnen het magazijn en het ompaktraject
088-103 89 54
jacqueline.vallenduuk@fisherfarma.com

Arie Timmer
Hoofd Administratie
Verantwoordelijk voor financiële en personele administratie
088-103 89 07
arie.timmer@fisherfarma.com

Erna Koopman
Hoofd Farmaceutische afdeling
Verantwoordelijk voor kwaliteits- en registratiezaken
088-103 89 39
erna.koopman@fisherfarma.com

Manager Apotheken
Kees van Daatselaar
06 - 22 50 97 65
kees.van.daatselaar@fisherfarma.com

Verkoop Binnendienst
Mary-Ann Wulf, Chintia Bachoe, Inge Nijenhuis en Patrick Groeneveld
088-103 89 00
fax: 088-103 89 01
verkoopbinnendienst@fisherfarma.com

Sales & Purchase Manager
Sabine Tukker
088-103 89 31
sabine.tukker@fisherfarma.com

Fisher Farma Packing Division
Johan Snijders, Manager Operations
088-103 89 56
johan.snijders@fisherfarma.com

Farmaceutische vragen

Verkopen
Voor klachten en/of vragen over leveringen kunt u contact opnemen met onze Verkoop Binnendienst.

Kwaliteit
Voor klachten over producten van Fisher Farma kunt u zich wenden tot kwaliteitszaken@fisherfarma.com of bellen met 088-103 89 43.
U dient het chargenummer en ordernummer bij de hand te hebben.

Registratie-/productgerelateerde vragen
Het is belangrijk te weten dat Fisher Farma medewerkers geen medisch advies mogen geven. Indien u vragen heeft over uw persoonlijke behandeling, dient u uw huisarts te raadplegen.
Voor vragen over de parallelproducten kun u zich wenden tot registration@fisherfarma.com of bellen met 088-103 89 46.